OrvalCuni WildaSraa KishaMacl koszulki piłkarski z nadrukiem Maximo Kathaleen

Jest w pełni przekonany, że klub przetrwa spadek w tym sezonie, a on również idzie w parze. Bowen strzelił 54 gole w 131 meczach dla klubu i będzie chciał grać jeszcze lepiej dla Młotów.
Wysoko oceniany Koszulka Szwecja trener po ośmiu latach u steru zrobi teraz przerwę od zarządzania. Jego pozycja nie była wielkim szokiem dla urzędników i po sobotnich dyskusjach ogłosili, że Howe opuszcza klub za obopólną zgodą.
Rozumie się, że Bournemouth było Koszulka Real Sociedad skłonne pozwolić Howe’owi kontynuować ich prowadzenie po powrocie do mistrzostw, ale 42-latek czuł, że jego panowanie zbliża się do końca i że klub skorzysta na nowym początku i nowym kierunku. .
Daily Mail mówi, że Howe zrobi sobie przerwę w zarządzaniu po swoim odejściu z Bournemouth w sobotę. Bournemouth wyraziło chęć, by Eddie Howe pozostał na czele mistrzostw w przyszłym sezonie.
Mings i Ake mogą być dostępni za niskie opłaty, jeśli ich kluby, Bournemouth i Aston Villa, zostaną zdegradowane. Solskjaer uważa, że ​​dodanie jednego z tych graczy zwiększyłoby konkurencję o miejsca i nadałoby im więcej głębi, zwłaszcza jeśli sprzedają Chrisa Smallinga, Phila Jonesa i Tanie Koszulka Roma Marcosa Rojo. .
United chce gracza lewonożnego, aby Maguire mógł grać po prawej stronie środkowej obrony, gdzie jest mu wygodniej. ESPN twierdzi, że United ma Nathana Ake, Tyrone Mingsa i Alessio Romagnoli jako trzy opcje letniego okna transferowego..

RufusHay billige fodboldtrøjer AdrianaSe

LynellHoy Juventus tröja ValenciaR

BobMcmich billige fotballdrakter ElijahMas

Recommended Posts

Leave a Comment